Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8.00 - 20.00 od Pn do Pt
9.00 - 17.00 w So

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Artykuły

1  2  Następna  
Na co zwrócić uwagę przy wyborze filtra?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze filtra?

28-09-2017
Niezwykle szeroki zakres filtrów do samochodu dostępnych na rynku części zamiennych sprawia, że użytkownik niejednokrotnie staje przed trudnym wyborem. Problem narasta w sytuacji, gdy kilka filtrów prezentuje się niemal identycznie. Standard wykonania poszczególnych filtrów samochodowych bywa jednak różny, dlatego warto wiedzieć, na co zawracać uwagę przy wyborze filtra do samochodu.
Czytaj więcej
Kiedy wymienić filtry gazu?

Kiedy wymienić filtry gazu?

16-08-2017
Pełna obsługa techniczna samochodowej instalacji gazowej to pewnym sensie forma prewencji, która ma zapobiec poważniejszym awariom poszczególnych części. Jej koszt zakupu przedstawia się wielokrotnie niżej od kosztów usuwania skutków awarii instalacji. Profilaktyka w przypadku instalacji LPG jest więc niezwykle istotna.
Czytaj więcej
Filtr kabinowy z węglem

Filtr kabinowy z węglem – czy warto?

04-07-2017
Filtr kabinowy to niestety nierzadko bagatelizowany element każdego samochodu. To natomiast podzespół przez który za pomocą specjalnego wentylatora jest zasysane powietrze z zewnątrz do kabiny kierowcy. Na rynku znajdziemy dwa typy filtrów kabinowych: węglowy oraz zwykły. Który warto wybrać?
Czytaj więcej
Stożkowy filtr powietrza

Stożkowy filtr powietrza - dlaczego warto je stosować?

24-05-2017
Każdy kierowca prędzej czy później pragnie poczuć więcej koni mechanicznych. Skutecznym i zarazem jednym z najtańszych sposobów wzmocnienia jednostki napędowej jest założenie stożkowego filtra powietrza.
Czytaj więcej
Jak często wymieniać filtr paliwa?

Jak często wymieniać filtr paliwa?

03-04-2017
Kierowco, czy wiesz, że zaniedbanie regularnej wymiany filtra paliwa może doprowadzić nawet do całkowitego unieruchomienia silnika samochodowego? Dlatego należy koniecznie zapoznać się z interwałami wymiany tego filtra i poznać szacunkowe koszty jego zakupu oraz wymiany.
Czytaj więcej
Sportowe filtry powietrza

Sportowe filtry powietrza - wszystko co musisz wiedzieć

01-03-2017
Rola filtra powietrza polega nie tylko na oczyszczaniu powietrza kierowanego do komór spalania silnika. Filtr odpowiada także za zapewnienie prawidłowego ciśnienia w układzie dolotowym jednostki napędowej. By dodatkowo wzmocnić silnik można zdecydować się na montaż sportowego filtra powietrza. Czy warto?
Czytaj więcej
Jak odkręcić i wymienić filtr oleju w samochodzie?

Jak odkręcić i wymienić filtr oleju w samochodzie?

17-01-2017
Regularna wymiana filtra oleju w samochodzie może nie tylko poprawić uzyskane osiągi, lecz także w znaczny sposób wydłużyć żywotność silnika i obniżyć w maksymalnym stopniu jego awaryjność podczas jazdy. Kiedy i jak wymienić filtr oleju w samochodzie?
Czytaj więcej
Filtry paliwa w dieslach. Co musisz wiedzieć?

Filtry paliwa w dieslach. Co musisz wiedzieć?

16-12-2016
Filtr paliwa to element samochodu, który odpowiada za czyszczenie paliwa. To bardzo ważne zadanie, przede wszystkim w odniesieniu do silników Diesla, gdzie wszelkie zanieczyszczenia w paliwie będą znacznie groźniejsze niż w przypadku benzyniaków.
Czytaj więcej
Czyszczenie filtra powietrza - czy warto?

Czyszczenie filtra powietrza - czy warto?

21-11-2016
Rola filtra powietrza polega na zatrzymywaniu wszelkich zanieczyszczeń, które mogą przedostać się do silnika z atmosfery. Niesprawny lub zużyty sprawi, że praca silnika będzie mocno zaburzona, a jego trwałość będzie powoli się zmniejszać. Dlatego zaleca się by raz do roku lub co 15-25 tys. km wymieniać filtr na nowy. Niektórzy decydują się jednak na jego czyszczenie. Czy słusznie?
Czytaj więcej
Jak wyczyścić filtr cząstek stałych DPF/FAP?

Jak wyczyścić filtr cząstek stałych DPF/FAP?

25-10-2016
Filtr cząstek stałych to dosyć kłopotliwy podzespół. Niestety, ale zasada jego działania jest stosunkowo prosta - im więcej kilometrów na liczniku, tym większe problemy będzie on sprawiał. Z racji wysokich cen tych filtrów wielu kierowców decyduje się na jego wyczyszczenie. Czy słusznie?
Czytaj więcej
1  2  Następna  

Sprawdź inne produkty

Ostatnio komentowane


dobry filter. moge polecic raczej, wczesniej auto sie mocno krzstusiło, po wymianie problem...

WSC 

hmmm... nieco luszczy sie lakier na tym filtrze, ale przeciez nie ma to zadnego znaczenia jezeli...

Tomek_speed 

Od lat jezdze Toyotami, cenie sobie japoniskie samochody i dlatego kupuje do nnich tylko dedykowane...

Kaktus japan 

Polecano mi ten filtr jako jeden z najlepszych filtrów do japońców, nie odbiegający jakoscia od...

Kwazar 
Obsługujemy
płatności
platnosci