Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8.00 - 20.00 od Pn do Pt
9.00 - 17.00 w So

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Filtr oleju KNECHT OC 247

Filtr oleju KNECHT OC247
Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć  

Numer katalogowy: OC247

Producent:

KNECHT


KNECHT

Dane techniczne: Filtr oleju KNECHT


Dodatkowe informacje:
  • Rodzaj filtra:  Filtr przykręcany
  • Wysokość [mm]:  119,5
  • Gwint łączący:  3/4"-16UNF-2B
  • Średnica wewnętrzna 2 [mm]:  62
  • Średnica pierscienia uszczelniającego [mm]:  72
  • Średnica obudowy [mm]:  76
  • Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego:  OCS 1

Numery użytkowe:
  • 78743817
  • 78743825


Informacje o gwarancji:
Brak informacji gwarancyjnych.

Numery oryginalne producentów aut:
Producent Numer OEM
CHRYSLER 4778838
CHRYSLER 5003558AA
CHRYSLER 5003558AB
CHRYSLER 05003558AA
CHRYSLER 4720364
COOPERS Z1309
CROSLAND 2006
DEUTZ 1174484
DEUTZ 01174484
DEUTZ 1174255
FIAT 71736168
FIAT 0060553431
FIAT 60553431
FRAD 17.33.03/110
FRAM PH6682
GMC 90542344
GUELDNER 0009830626
MECAFILTER ELH4195
MECAFILTER ELH4149
OPEL 649000
OPEL 0649015
OPEL 41152006F
PUROLATOR L27545
SogefiPro FT5144
TECNOCAR R550
VW 0003945577
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.

Opinie: Filtr oleju KNECHT OC247

Brak ocen

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Sprawdź nasze atuty

Sprawdź inne produkty

Ostatnio komentowane


dobry filter. moge polecic raczej, wczesniej auto sie mocno krzstusiło, po wymianie problem...

WSC 

hmmm... nieco luszczy sie lakier na tym filtrze, ale przeciez nie ma to zadnego znaczenia jezeli...

Tomek_speed 

Od lat jezdze Toyotami, cenie sobie japoniskie samochody i dlatego kupuje do nnich tylko dedykowane...

Kaktus japan 

Polecano mi ten filtr jako jeden z najlepszych filtrów do japońców, nie odbiegający jakoscia od...

Kwazar 

Filtry oleju w nowe-filtry.pl

Filtr oleju montowane są w układach smarowania silników samochodów. Prawdziwą rzadkością są konstrukcje pozbawione tego filtra. Współczesne oleje silnikowe zawierają w swoim składzie pakiety detergentów, które aktywnie płuczą wnętrze silnika z zanieczyszczeń powstających w czasie eksploatacji m.in sadz i nagarów. Niestety zanieczyszczenia te kumulują się w oleju wraz z innymi wtrąceniami obcymi - za ich absorpcję odpowiedzialne są filtry ...

Czytaj więcej o Filtr oleju
Obsługujemy
płatności
platnosci

Filtry samochodowe w sklepie iParts.pl