Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8.00 - 20.00 od Pn do Pt
9.00 - 17.00 w So

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Filtr oleju


Sprawdź inne produkty

Ostatnio komentowane

Opinie w kategorii: Filtr oleju


Kupiłem i jestem zadowolony, niby tani filtr, ale polskiej produkcji i jakość jest bardzo dobra.

Wojtek Macioszek 

Polecam te filtry jeżdzę Mercedesami od lat i zawsze stosuje filtry Mann - może nieco droższe...

Marcin Klępczyński 

Jeżdzę dość specyficznym autem, dlatego o nie dbam. Na tak taniej rzeczy jak filtr oleju nie ma...

Marek Wasiak 

Tani i dobry filterek, nie ma sensu przepłacać, bo filtron to super jakość

Mariusz Wójcik 

Filtry oleju w nowe-filtry.pl

Filtr oleju montowane są w układach smarowania silników samochodów. Prawdziwą rzadkością są konstrukcje pozbawione tego filtra. Współczesne oleje silnikowe zawierają w swoim składzie pakiety detergentów, które aktywnie płuczą wnętrze silnika z zanieczyszczeń powstających w czasie eksploatacji m.in sadz i nagarów. Niestety zanieczyszczenia te kumulują się w oleju wraz z innymi wtrąceniami obcymi - za ich absorpcję odpowiedzialne są filtry oleju.

Regularna wymiana oleju wraz z jego filtrem pozwala uniknąć wielu awarii silnika i jego osprzętu oraz znacznie wydłużyć okres eksploatacji jednostki napędowej.

Nowe-filtry.pl to jeden z największych polskich sklepów internetowych z częściami do samochodów, specjalizujący się w filtrach oraz olejach. Nasza oferta to kilkadziesiąt tysięcy różnych filtrów oleju, które znajdują zastosowanie w większości pojazdów poruszających się po polskich i europejskich drogach.

Wszystkie filtry, które znajdują się w ofercie sklepu nowe-filtry.pl są oryginalne, posiadają wszelkie niezbędne atesty oraz gwarancję producenta.

Wyszukiwanie odpowiedniego filtra jest bardzo proste - na samej górze strony znajduje się wyszukiwarka produktów. Wystarczy wskazać odpowiednią markę, model oraz wersję silnikową, aby zapoznać się z naszą aktualną ofertą.

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości oraz problemów z doborem odpowiednich filtrów zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji, udzielają wszelkich niezbędnych informacji oraz służą radą.

Zamówienia można składać on-line za pośrednictwem strony internetowej nowe-filtry.pl, poprzez pocztę elektroniczną e-mail oraz telefonicznie.

Obsługujemy
płatności
platnosci

Filtry samochodowe w sklepie iParts.pl