Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8.00 - 20.00 od Pn do Pt
9.00 - 17.00 w So

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Filtr paliwa PURFLUX EP202

Filtr paliwa PURFLUX EP202 Filtr paliwa PURFLUX EP202
Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć  

Numer katalogowy: EP202

Jednostka: szt.

Dostępny

Producent:

PURFLUX


PURFLUX
Cena: 36,00 PLN z VAT / szt.
 Dodaj do koszyka

Dane techniczne: Filtr paliwa PURFLUX


Dodatkowe informacje:
  • Średnica zewnętrzna [mm]:  56
  • Średnica wewnętrzna [mm]:  8
  • Wysokość [mm]:  144
  • Gwint łączący:  8


Informacje o gwarancji:
Brak informacji gwarancyjnych.

Numery oryginalne producentów aut:
Producent Numer OEM
AC FS9002E
AMC Filter NF2360
COOPERS FIG7038
COOPERS FIG7106
COOPERSFIAAM FILTERS FT5386
COOPERSFIAAM FILTERS FT5846
CROSLAND 6664
CROSLAND 6836
FIAT 9622617880
FIAT 9623266380
FIAT 9673849
FRAM G10230
FRAM G5857
GENERAL MOTORS 4408101
GENERAL MOTORS 91159804
IVECO J1331043
LADA 2112111701002
LADA 2112111701003
LADA 2112111701004
MAHLE FILTER KL248
MAHLE FILTER KL72
MECAFILTER ELE6005
MECAFILTER ELE6015
MOTORCRAFT EFG6113
NISSAN 1640000QAA
NISSAN 16400JD51A
P.B.R. AG-6123
PEUGEOT 156793
PEUGEOT E145064
PEUGEOT 1567A5
PEUGEOT 1567C2
PEUGEOT 1567C6
PEUGEOT 1567E0
PEUGEOT 156781
PEUGEOT 156785
PEUGEOT 156787
PUROLATOR F57732
PUROLATOR F58063
RENAULT 226755893R
ROVER/AUSTIN FE4001
SogefiPro FT5386
SogefiPro FT5846
TECNOCAR B41
TECNOCAR B48
TECNOCAR B54
UNIPART GFE7112
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.

Opinie: Filtr paliwa PURFLUX EP202

5.00
Średnia ocena:

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Nick:

dobry filter. moge polecic raczej, wczesniej auto sie mocno krzstusiło, po wymianie problem ustał.

Jakość:
5,0
Precyzja:
5,0
Ocena działania:
5,0
Ocena użytkownia:
5,0
Ogólne wrażenia:
5,0

Sprawdź nasze atuty

Sprawdź inne produkty

Ostatnio komentowane


dobry filter. moge polecic raczej, wczesniej auto sie mocno krzstusiło, po wymianie problem...

WSC 

hmmm... nieco luszczy sie lakier na tym filtrze, ale przeciez nie ma to zadnego znaczenia jezeli...

Tomek_speed 

Od lat jezdze Toyotami, cenie sobie japoniskie samochody i dlatego kupuje do nnich tylko dedykowane...

Kaktus japan 

Polecano mi ten filtr jako jeden z najlepszych filtrów do japońców, nie odbiegający jakoscia od...

Kwazar 
Obsługujemy
płatności
platnosci