Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8.00 - 20.00 od Pn do Pt
9.00 - 17.00 w So

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Filtr paliwa


Ostatnio komentowane

Opinie w kategorii: Filtr paliwa


dobry filter. moge polecic raczej, wczesniej auto sie mocno krzstusiło, po wymianie problem...

WSC 

hmmm... nieco luszczy sie lakier na tym filtrze, ale przeciez nie ma to zadnego znaczenia jezeli...

Tomek_speed 

Do silników 1.9 TDI zakładam tylko filtry bosch. Filtr paliwa w dizlu wymieniam zawsze na jesieni...

Roman Sądecki 

Filtry paliwa w nowe-filtry.pl

Filtr paliwa jest nieodzownym elementem układu paliwowego. Podstawowym zadaniem filtra jest absorbowanie wszelkich zanieczyszczeń, które mogły dostać się do paliwa w trakcie produkcji, transportu lub magazynowania. Wysoka jakość filtra paliwa oraz jego terminowa wymiana jest niezwykle istotna w przypadku samochodów z silnikiem o zapłonie samoczynnym, z instalacją wtryskową systemu common-rail. Układy tego typu są niezwykle precyzyjnie wykonane, a w ich wnętrzu panują olbrzymie ciśnienia. Do uszkodzeń układów zasilania paliwem mogą doprowadzić ciała obce o rozmiarach nieprzekraczających tysięcznych części milimetra. Filtr paliwa nierzadko jest też odstojnikiem wody, która wytrąca się z paliwa na skutek przemian termodynamicznych, związanych z zmianą temperatury otoczenia.

Wielu posiadaczy samochodów z silnikiem benzynowym całkowicie ignoruje potrzebę regularnej wymiany filtra paliwa. To błąd - współczesne konstrukcje są również bardzo wrażliwe na jakość oraz czystość paliwa.

Brudny, od dawna niewymieniany filtr paliwa może powodować problemy z rozruchem, spadki mocy oraz "duszenie się" silnika w całym zakresie prędkości obrotowych.

Wszystkie filtry, które znajdują się w ofercie sklepu nowe-filtry.pl są oryginalne, posiadają wszelkie niezbędne atesty oraz gwarancję producenta.

Wyszukiwanie odpowiedniego filtra jest bardzo proste - na samej górze strony znajduje się wyszukiwarka produktów. Wystarczy wskazać odpowiednią markę, model oraz wersję silnikową, aby zapoznać się z naszą aktualną ofertą.

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości oraz problemów z doborem odpowiednich filtrów zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji, udzielają wszelkich niezbędnych informacji oraz służą radą.

Zamówienia można składać on-line za pośrednictwem strony internetowej nowe-filtry.pl, poprzez pocztę elektroniczną e-mail oraz telefonicznie.

Obsługujemy
płatności
platnosci

Filtry samochodowe w sklepie iParts.pl