Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8.00 - 20.00 od Pn do Pt
9.00 - 17.00 w So

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Filtr powietrza


Sprawdź inne produkty

Ostatnio komentowane

Opinie w kategorii: Filtr powietrza


Od lat jezdze Toyotami, cenie sobie japoniskie samochody i dlatego kupuje do nnich tylko dedykowane...

Kaktus japan 

Nie jestem specjalistką, ale wydaje mi się ze bosh robi najlepsze filtry do niemieckich aut....

Anka KKA 

kupiłam za namową konsultanta w moim miescie w podrzędnym sklepie chcieli za podobny filtr...

Beata Stawińska 

Przyzoicie wykonany filtr za rozsądne pieniądze. Identyczny był montowany orginalnie w moim...

Adam Maczkowski 

Filtry powietrza w nowe-filtry.pl

Filtry powietrza odpowiadają za to, aby żadne zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu nie dostały się wprost do silnika. Ich podstawowym założeniem jest dostarczanie czystego powietrza, które wraz z paliwem jest podstawą mieszanki paliwowej. Dzięki filtrom powietrza, silnik pracuje sprawnie i jest wytrzymalszy (filtry chronią jednostkę napędową od przyspieszonego zużycia tłoków czy cylindrów). Jednocześnie, filtry powietrza redukują szumy, które powstają przez zasysane powietrze. Zużyty, czy zatkany filtr powietrza może skutkować np. wzrostem zużycia paliwa (dzieje się tak, ponieważ do silnika nie doprowadzona jest dostateczna ilość powietrza). Objawy takiego stanu rzeczy mogą również dać się kierowcom we znaki w postaci spadku mocy silnika i powstawania bogatszej mieszanki w silnikach gaźnikowych.

Nowe-filtry.pl należą do czołówki internetowych sklepów z częściami samochodowymi. Specjalizujemy się przede wszystkim w filtrach do samochodów osobowych i lekkich dostawczych. W naszej ofercie znajduje się kilka tysięcy różnych modeli filtrów, dzięki czemu jesteśmy w stanie w 100% pokryć zapotrzebowanie polskiego rynku motoryzacyjnego.

Wszystkie filtry, które znajdują się w ofercie sklepu nowe-filtry.pl są oryginalne, posiadają wszelkie niezbędne atesty oraz gwarancję producenta.

Wyszukiwanie odpowiedniego filtra jest bardzo proste - na samej górze strony znajduje się wyszukiwarka produktów. Wystarczy wskazać odpowiednią markę, model oraz wersję silnikową, aby zapoznać się z naszą aktualną ofertą.

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości oraz problemów z doborem odpowiednich filtrów zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji, udzielają wszelkich niezbędnych informacji oraz służą poradą.

Zamówienia można składać on-line za pośrednictwem strony internetowej nowe-filtry.pl, poprzez pocztę elektroniczną e-mail oraz telefonicznie.

Obsługujemy
płatności
platnosci

Filtry samochodowe w sklepie iParts.pl