Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8.00 - 20.00 od Pn do Pt
9.00 - 17.00 w So

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Zestaw filtrów


Sprawdź inne produkty

Ostatnio komentowane

Brak opinii o produktach z wybranej kategorii

Zestawy filtrów w nowe-filtry.pl

Zestawy filtrów to specjalnie konfekcjonowane komplety, które zawierają filtry: powietrza, wnętrza, oleju, paliwa etc. w zależności od budowy pojazdu. Klient, który kupuje zestaw nie musi martwić się o oddzielny dobór poszczególnych filtrów - wszystkie niezbędne do wymiany elementy znajdują się w jednym opakowaniu. Kolejną zaletą zestawów filtrów jest niższa cena niż w przypadku ich samodzielnego kompletowania.

Nowe-filtry.pl to jeden z największych polskich sklepów internetowych z częściami do samochodów, specjalizujący się w filtrach. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie artykuły pochodzące od uznanych, cieszących się wysoką renomą producentów. W ciągłej dostępności posiadamy kilkadziesiąt tysięcy referencji, dzięki czemu jesteśmy w stanie, w 100% pokryć zapotrzebowanie polskiego rynku motoryzacyjnego.

Każdy z oferowanych przez nas produktów posiada wszelkie wymagane atesty i homologacje oraz gwarancję producenta.

Przy poszukiwaniu filtra dedykowanego do konkretnego pojazdu można skorzystać z wyszukiwarki zawartej w górnym menu: wybrać markę, model, a następnie wersję silnikową.

Konsultanci naszego Biura Obsługi Klienta są do Państwa dyspozycji w przypadku problemów z doborem odpowiednich części oraz służą informacjami o zamówieniach i wysyłce.

Obsługujemy
płatności
platnosci

Filtry samochodowe w sklepie iParts.pl